2 filiżanki espresso ze spodkami MAKI
Komplet dwóch filiżanek do espresso MAKI wchodzący w skład kolekcji Kwiaty Classics, wykonany z porcelany New Bone China, charakteryzującej się elegancką i naturalną kremowo - białą barwą z delikatnym połyskiem a także wyjątkową wytrzymałością przy zachowaniu lekkości i delikatności.
- EAN: 5902693969976
- Kolekcja: MAKI
- Opakowanie zbiorcze: 16
Komplet dwóch filiżanek do espresso MAKI wchodzący w skład kolekcji Kwiaty Classics, wykonany z porcelany New Bone China, charakteryzującej się elegancką i naturalną kremowo - białą barwą z delikatnym połyskiem a także wyjątkową wytrzymałością przy zachowaniu lekkości i delikatności.
Linia zdobiona motywem soczyście czerwonych polnych maków, będących symbolem miłości i pasji. Intensywna barwa maków kontrastuje z subtelnymi odcieniami polnych kwiatów, tworząc harmonijną kompozycję, która zachwyca o każdej porze roku.
Kubek spakowany w ozdobne pudełko dekorowane tym samym motywem to idealny wybór dla tych, którzy pragną wnieść do swojego domu odrobinę przyrody i koloru.
| Dane produktu | |
|---|---|
| Materiał | porcelana New Bone China |
| Pojemność maksymalna | 110 ml |
| Średnica | 6,5 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość z uchem | 9 cm |
| Średnica spodka | 12,5 cm |
| Zastosowanie | |
| Zmywarka | Tak |
| Mikrofalówka | Tak |
| Waga | |
| Waga netto | 0,38 kg |
| Waga brutto | 0,54 kg |
| Waga kartonu | 9,6 kg |
| Giftbox | |
| Szerokość pudełka | 15,3 cm |
| Długość pudełka | 19,8 cm |
| Wysokość pudełka | 7 cm |
| Rodzaj opakowania | gift box |