Kubek FIOLETOWE KWIATY w ozdobnym pudełku
Kubek FIOLETOWE KWIATY w ozdobnym pudełku, wchodzący w skład serii Wiosna w rozkwicie, charakteryzuje się naturalnym kremowo-białym kolorem z delikatnym połyskiem oraz wyjątkową wytrzymałością i trwałością, zachowując lekkość i finezję.
- EAN: 5902693981572
- Kolekcja: KWIATY CLASSIC
- Opakowanie zbiorcze: 24
Kubek FIOLETOWE KWIATY w ozdobnym pudełku, wchodzący w skład serii Wiosna w rozkwicie, charakteryzuje się naturalnym kremowo-białym kolorem z delikatnym połyskiem oraz wyjątkową wytrzymałością i trwałością, zachowując lekkość i finezję.
Linia dekorowana delikatnymi kwiatowymi motywami, inspirowanymi naturą tworząc wyjątkowy design, który przyciąga spojrzenie. Intensywne i soczyste kolory zachwycają harmonijnym połączeniem klasycznej bieli z wyrazistymi akcentami kwiatów.
Każdy kubek został zapakowany w wyjątkowe, dekoracyjne pudełko, które już od pierwszego kontaktu zachwyca swoją formą. Jego otwieranie przypomina rozkwitający kwiat – płatki delikatnie rozchylają się na boki, odsłaniając zawartość w efektowny i niepowtarzalny sposób. Całość tworzy idealny pomysł na prezent, który zaczyna zachwycać jeszcze przed rozpakowaniem.
Linia kubków „Spring in Bloom” to doskonały wybór dla miłośników pięknych przedmiotów i wyjątkowych detali. Elegancki, praktyczny i pełen uroku – sprawdzi się na każdą okazję.
| Dane produktu | |
|---|---|
| Materiał | porcelana New Bone China |
| Pojemność maksymalna | 400 ml |
| Średnica | 8,9 cm |
| Wysokość | 9,3 cm |
| Szerokość z uchem | 12,2 cm |
| Zastosowanie | |
| Zmywarka | Tak |
| Mikrofalówka | Tak |
| Waga | |
| Waga netto | 0,28 kg |
| Waga brutto | 0,32 kg |
| Waga kartonu | 8,27 kg |
| Giftbox | |
| Szerokość pudełka | 12 cm |
| Długość pudełka | 12 cm |
| Wysokość pudełka | 10 cm |
| Rodzaj opakowania | gift box |