Kubek z zaparzaczem ze stali nierdzewnej WIOSENNA SIELANKA
Zaparzacz classic WIOSENNA SIELANKA wchodzący w skład linii Świat Zwierząt wykonany z porcelany New Bone China, która charakteryzuje się naturalnym kremowo-białym kolorem z delikatnym połyskiem oraz wyjątkową wytrzymałością i trwałością.
- EAN: 5902693977179
- Kolekcja: ŚWIAT ZWIERZĄT
- Opakowanie zbiorcze: 36
Zaparzacz classic WIOSENNA SIELANKA wchodzący w skład linii Świat Zwierząt wykonany z porcelany New Bone China, która charakteryzuje się naturalnym kremowo-białym kolorem z delikatnym połyskiem oraz wyjątkową wytrzymałością i trwałością.
Doskonały do zaparzania aromatycznej herbaty i ulubionych ziół.
Linia zdobiona uroczym, pastelowym wzorem króliczków wśród zielonej trawy i drobnych, różowych kwiatów oraz maleńkich motyli unoszące się nad łąką. Całość tworzy ciepłą, sielską scenę, która wprowadza do codziennych chwil odrobinę wiosennego uroku i beztroski.
Całość zapakowana w ozdobne pudełko z tym samym motywem to doskonały pomysł na niebanalny prezent. Nasza propozycja kubków i filiżanek to również piękna ozdoba kuchni czy jadalni, a dzięki różnym pojemnościom oraz kształtom każdy znajdzie coś dla siebie.
| Dane produktu | |
|---|---|
| Materiał | porcelana New Bone China |
| Pojemność maksymalna | 360 ml |
| Średnica | 8,2 cm |
| Wysokość | 11,5 cm |
| Szerokość z uchem | 11,5 cm |
| Zastosowanie | |
| Zmywarka | Tak |
| Mikrofalówka | Tak |
| Waga | |
| Waga netto | 0,35 kg |
| Waga brutto | 0,44 kg |
| Waga kartonu | 11,5 kg |
| Giftbox | |
| Szerokość pudełka | 9,7 cm |
| Długość pudełka | 11,5 cm |
| Wysokość pudełka | 12 cm |
| Rodzaj opakowania | colorbox |