Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

O nas

Mamy już ponad 15 lat doświadczenia w imporcie porcelany użytkowej i prezentowej oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Śledzimy aktualne trendy i nieustannie pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty, aby jak najpełniej zaspokajać potrzeby naszych klientów. Wybieramy dostawców, którzy oferują najwyższą jakość i nowoczesne wzornictwo. Stale poszerzamy sieć swoich odbiorców. Współpracujemy z wieloma firmami w całej Polsce i w Europie.

Aby nasze kolekcje były unikalne, współpracujemy z projektantami i grafikami z Polski i z zagranicy. Złożenie zamówienia w fabryce poprzedza kilkadziesiąt godzin selekcjonowania, projektowania i testowania nowych wzorów. Skupiamy wokół siebie absolwentów Akademii Sztuk Pięknych, grafików i fotografów, dzięki którym nasze produkty są dokładnie takie, jakie chcemy oferować naszym klientom. 

Porcelana DUO to nie tylko piękny kubek lub filiżanka. Równie wielkiej staranności dokładamy do projektowania opakowań. Dzięki stałej kontroli jakości na każdym etapie kreowania i produkcji, nasze produkty są idealnym prezentem dla miłośników kawy i herbaty lub po prostu dla osób, które kochają otaczać się pięknem na co dzień