2 filiżanki ze spodkami ALICE
Komplet 2 filiżanek ze spodkami ALICE wchodzący w skład kolekcji BIAŁEJ. Zastawa stołowa wykonana z wysokiej jakości wzmocnionej porcelany Durable w kolorze białym z delikatnym połyskiem, wyróżniająca się wyjątkową wytrzymałością.
- EAN: 5902693981220
- Kolekcja: KOLEKCJE BIAŁE
- Opakowanie zbiorcze: 16
Komplet 2 filiżanek ze spodkami ALICE wchodzący w skład kolekcji BIAŁEJ. Zastawa stołowa wykonana z wysokiej jakości wzmocnionej porcelany Durable w kolorze białym z delikatnym połyskiem, wyróżniająca się wyjątkową wytrzymałością.
Klasyczny okrągły kształt zdobiony eleganckimi kwiatowymi tłoczeniami, sprawi, że zastawa doskonale prezentuje sie na każdym stole. Nowoczesna forma współgra także z najbardziej klasycznym wnętrzem.
Filiżanki zachwycają swoim designem oraz idealnie nadają się zarówno do użytku codziennego, jak i na bardziej uroczyste okazje. Całość zapakowana w elegenackie czarne pudełko stanowi doskonały pomysł na niebanalny prezent także dla siebie. Z pewnością sprawią radość i będą przypominać o wyjątkowych chwilach spędzonych przy filiżance aromatycznego napoju.
| Dane produktu | |
|---|---|
| Materiał | porcelana Durable |
| Pojemność maksymalna | 210 ml |
| Średnica | 8,7 cm |
| Wysokość | 6,2 cm |
| Szerokość z uchem | 11,5 cm |
| Średnica spodka | 15 cm |
| Zastosowanie | |
| Zmywarka | Tak |
| Mikrofalówka | Tak |
| Waga | |
| Waga netto | 0,57 kg |
| Waga brutto | 0,64 kg |
| Waga kartonu | 10,3 kg |
| Giftbox | |
| Szerokość pudełka | 15,7 cm |
| Długość pudełka | 15,5 cm |
| Wysokość pudełka | 9,5 cm |
| Rodzaj opakowania | colorbox |