2 kubki KOTY ETNO
Komplet dwóch kubków KOTY ETNO wchodzący w skład serii CROCUS, wykonany z porcelany New Bone China, która charakteryzuje się naturalnym kremowo-białym kolorem z delikatnym połyskiem oraz wyjątkową wytrzymałością i trwałością, zachowując lekkość i finezję.
- EAN: 5902693973904
- Kolekcja: CROCUS ETNO
- Opakowanie zbiorcze: 20
Komplet dwóch kubków KOTY ETNO wchodzący w skład serii CROCUS, wykonany z porcelany New Bone China, która charakteryzuje się naturalnym kremowo-białym kolorem z delikatnym połyskiem oraz wyjątkową wytrzymałością i trwałością, zachowując lekkość i finezję.
Linia charakteryzuje się zarówno nowoczesnym jak i fantazyjnym designem, a zdobienie motywem figlarnych czarnych kotów na tle malowanych kolorowych kwiatków zadowoli wszystkich miłośników futrzastych pupili.
Całość zapakowana w ozdobne pudełko dekorowane tym samym motywem to doskonały pomysł na niebanalny prezent. Nasza propozycja kubków i filiżanek to również piękna ozdoba kuchni czy jadalni, a dzięki różnym pojemnościom oraz kształtom każdy znajdzie coś dla siebie.
| Dane produktu | |
|---|---|
| Materiał | porcelana New Bone China |
| Pojemność maksymalna | 350 ml |
| Średnica | 8,3 cm |
| Wysokość | 10,5 cm |
| Szerokość z uchem | 11,5 cm |
| Zastosowanie | |
| Zmywarka | Tak |
| Mikrofalówka | Tak |
| Waga | |
| Waga netto | 0,56 kg |
| Waga brutto | 0,62 kg |
| Waga kartonu | 13 kg |
| Giftbox | |
| Szerokość pudełka | 8,5 cm |
| Długość pudełka | 18 cm |
| Wysokość pudełka | 11 cm |
| Rodzaj opakowania | colorbox |