6 filiżanek ze spodkami SUNFLOWERS inspired by Van Gogh
Komplet sześciu filiżanek ze spodkami SUNFLOWERS by V. van Gogh wchodzące w skład serii Art Gallery, wykonane z porcelany New Bone China, charakteryzującej się elegancką i naturalną kremowo - białą barwą z delikatnym połyskiem a także wyjątkową wytrzymałością przy zachowaniu lekkości i delikatności.
- EAN: 5902693928003
- Kolekcja: VINCENT VAN GOGH
- Opakowanie zbiorcze: 6
Komplet sześciu filiżanek ze spodkami SUNFLOWERS by V. van Gogh wchodzące w skład serii Art Gallery, wykonane z porcelany New Bone China, charakteryzującej się elegancką i naturalną kremowo - białą barwą z delikatnym połyskiem a także wyjątkową wytrzymałością przy zachowaniu lekkości i delikatności.
Linia wykonana z białej porcelany wewnątrz zdobionej fragmentem reprodukcji obrazu "Słoneczniki" V. van Gogha. Pastelowe ale jednocześnie soczyste kolory idealnie odzwierciedlają charakter obrazu.
Całość zapakowana w ozdobne pudełko dekorowane tym samym motywem, to doskonały pomysł na niebanalny prezent, nie tylko dla miłośników malarstwa i sztuki.
Obraz "Słoneczniki" z 1888 jest chyba jednym z najbardziej rozpoznawalnych dzieł światowego malarstwa. Obraz ten w jednoznaczny sposób jest identyfikowany właśnie z tym artystą, jak chyba żadne z jego pozostałych dzieł. "Słoneczniki" to nie jeden obraz, lecz seria 11 dzieł z tym samym motywem. Obrazy Van Gogha można podziwiać w muzeum jego imienia, muzeum miejskim w Amsterdamie, National Museum w Londynie, Nowej Pinakotece w Monachium. Najsłynniejszy obraz „Martwa natura: wazon z piętnastoma słonecznikami” sprzedano za 40 mln dolarów japońskiemu kolekcjonerowi.
| Dane produktu | |
|---|---|
| Materiał | porcelana New Bone China |
| Pojemność maksymalna | 250 ml |
| Średnica | 9 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Szerokość z uchem | 12 cm |
| Średnica spodka | 15,3 cm |
| Zastosowanie | |
| Zmywarka | Tak |
| Mikrofalówka | Tak |
| Waga | |
| Waga netto | 1,92 kg |
| Waga brutto | 2,55 kg |
| Waga kartonu | 16 kg |
| Giftbox | |
| Szerokość pudełka | 23,5 cm |
| Długość pudełka | 41 cm |
| Wysokość pudełka | 9,5 cm |
| Rodzaj opakowania | gift box |