Dzbanek z zaparzaczem ze stali nierdzewnej i 2 czarkami THE KISS CLASSIC inspired by G. Klimt
Dzbanek z zaparzaczem ze stali nierdzewnej i dwoma czarkami THE KISS CLASSIC inspired by G. Klimt wchodzący w skład serii Art Gallery. Wykonany z porcelany, która charakteryzuje się naturalnym kremowo-białym kolorem z delikatnym połyskiem oraz wyjątkową wytrzymałością i trwałością, zachowując lekkość i finezję.
- EAN: 5902693980629
- Kolekcja: GUSTAV KLIMT
- Opakowanie zbiorcze: 8
Dzbanek z zaparzaczem ze stali nierdzewnej i dwoma czarkami THE KISS CLASSIC inspired by G. Klimt wchodzący w skład serii Art Gallery. Wykonany z porcelany, która charakteryzuje się naturalnym kremowo-białym kolorem z delikatnym połyskiem oraz wyjątkową wytrzymałością i trwałością, zachowując lekkość i finezję.
Zestaw idealny do zaparzania ulubionej herbaty czy też aromatycznych ziół.
Linia wykonana z białej porcelany wewnątrz zdobionej reprodukcją obrazu "Pocałunek" Gustava Klimta. Ciepła paleta brązu w połączeniu z połyskującym złotem nadaje całości wyjątkowo eleganckiego charakteru oraz zaspakaja gusta nie tylko miłośnikom sztuki malarskiej.
Całość zapakowana w pudełko dekorowane tym samym motywem to idealny pomysł na niebanalny prezent, również dla siebie. Z pewnością sprawi radość i będzie przypominać o wyjątkowych chwilach spędzonych przy filiżance gorącego napoju. Nasza propozycja to nie tylko praktyczny przedmiot codziennego użytku, ale również małe dzieło sztuki, które wspaniale uzupełni każdy wnętrzarski styl i wprowadzi do niego subtelny akcent.
Obraz "Pocałunek" z 1908 roku ręki Gustava Klimta zaliczany jest do nurtu secesji wiedeńskiej. Dzieło powstało przy wykorzystaniu płatków złota i przedstawia parę zatraconą w miłosnym uścisku, skłaniającą się do pocałunku. Obraz należy do tzw. złotej serii, która przyniosła malarzowi największą popularność.
| Dane produktu | |
|---|---|
| Materiał | porcelana New Bone China |
| Pojemność maksymalna | 600 / 120 ml |
| Średnica | 105 / 5,8 cm |
| Wysokość | 11 / 6,8 cm |
| Zastosowanie | |
| Zmywarka | Tak |
| Mikrofalówka | Tak |
| Waga | |
| Waga netto | 0,71 kg |
| Waga brutto | 0,81 kg |
| Waga kartonu | 7,64 kg |
| Giftbox | |
| Szerokość pudełka | 16,9 cm |
| Długość pudełka | 23,3 cm |
| Wysokość pudełka | 11 cm |
| Rodzaj opakowania | colorbox |