Filiżanka do espresso ze spodkiem BUTTERFLIES
Filiżanka do espresso ze spodkiem BUTTERFLIES wchodząca w skład serii CROCUS, wykonany z porcelany New Bone China, charakteryzującej się elegancką i naturalną kremowo - białą barwą z delikatnym połyskiem, a także wyjątkową wytrzymałością.
- EAN: 5902693977551
- Kolekcja: CROCUS KWIATY
- Opakowanie zbiorcze: 48
Filiżanka do espresso ze spodkiem BUTTERFLIES wchodząca w skład serii CROCUS, wykonany z porcelany New Bone China, charakteryzującej się elegancką i naturalną kremowo - białą barwą z delikatnym połyskiem, a także wyjątkową wytrzymałością.
Linia zdobiona motywem delikatnych motyli w pastelowych barwach od subtelnego błękitu, przez ciepły pomarańcz, aż po czekoladowy brąz. Każdy motyl ma swój unikalny kształt i kolorystykę, co sprawia, że wzór wydaje się być dynamiczny i pełen energii. Wśród motyli rozkwitają malutkie kwiatki, tworząc subtelne akcenty, które dopełniają całość kompozycji.
Całość zapakowana w ozdobne pudełko z tym samym motywem to doskonały pomysł na niebanalny prezent. Nasza propozycja kubków i filiżanek to również piękna ozdoba kuchni czy jadalni, a dzięki różnym pojemnościom oraz kształtom każdy znajdzie coś dla siebie.
| Dane produktu | |
|---|---|
| Materiał | porcelana New Bone China |
| Pojemność maksymalna | 100 ml |
| Średnica | 5,5 cm |
| Wysokość | 6,4 cm |
| Szerokość z uchem | 7,8 cm |
| Średnica spodka | 12,2 cm |
| Zastosowanie | |
| Zmywarka | Tak |
| Mikrofalówka | Tak |
| Waga | |
| Waga netto | 0,22 kg |
| Waga brutto | 0,28 kg |
| Waga kartonu | 14 kg |
| Giftbox | |
| Szerokość pudełka | 12,5 cm |
| Długość pudełka | 12,5 cm |
| Wysokość pudełka | 7,9 cm |
| Rodzaj opakowania | colorbox |