Kubek 350 ml w koszyczku Kosze Kwiatów KWIATY POLNE (sprzedaż w zestawach po 6 szt.)
Kubek 350 ml w koszyczku Kosze Kwiatów KWIATY POLNE wchodzący w skład serii CROCUS, wykonany z porcelany New Bone China, która charakteryzuje się naturalnym kremowo-białym kolorem z delikatnym połyskiem oraz wyjątkową wytrzymałością i trwałością, zachowując lekkość i finezję.
- EAN: 5902693964520
- Kolekcja: CROCUS KWIATY
- Opakowanie zbiorcze: 36
Kubek 350 ml w koszyczku Kosze Kwiatów KWIATY POLNE wchodzący w skład serii CROCUS, wykonany z porcelany New Bone China, która charakteryzuje się naturalnym kremowo-białym kolorem z delikatnym połyskiem oraz wyjątkową wytrzymałością i trwałością, zachowując lekkość i finezję.
Linia zachwyca delikatnym zdobieniem przedstawiającym wiklinowy koszyk, wypełniony bukietem kolorowych polnych kwiatów. Starannie dopracowane detale oddają urok jesieni, spadających liści oraz ciepłych barw. Dominujące kolory to odcienie złota, ochry, burgundu i głębokiej zieleni – idealnie wpisujące się w jesienną paletę.
Całość zapakowana w ozdobne pudełko z tym samym motywem to doskonały pomysł na niebanalny prezent. Nasza propozycja kubków i filiżanek to również piękna ozdoba kuchni czy jadalni, a dzięki różnym pojemnościom oraz kształtom każdy znajdzie coś dla siebie.
| Dane produktu | |
|---|---|
| Materiał | porcelana New Bone China |
| Pojemność maksymalna | 350 ml |
| Średnica | 8,3 cm |
| Wysokość | 10,5 cm |
| Szerokość z uchem | 11,5 cm |
| Zastosowanie | |
| Zmywarka | Tak |
| Mikrofalówka | Tak |
| Waga | |
| Waga netto | 0,27 kg |
| Waga brutto | 0,3 kg |
| Waga kartonu | 11,5 kg |
| Giftbox | |
| Szerokość pudełka | 15,5 cm |
| Długość pudełka | 4 cm |
| Wysokość pudełka | 16 cm |
| Rodzaj opakowania | kartonik / PVC |