Kubek 460 ml w "koszyczku" MEXICAN ART RED (sprzedaż w zestawach po 4 szt.)
Kubek 460 ml w koszyczku MEXICAN ART RED wchodzący w skład serii Art Gallery, wykonany z porcelany New Bone China, charakteryzującej się elegancką i naturalną kremowo - białą barwą z delikatnym połyskiem, a także wyjątkową wytrzymałością.
- EAN: 5902693980773
- Kolekcja: MEXICAN ART
- Opakowanie zbiorcze: 36
Kubek 460 ml w koszyczku MEXICAN ART RED wchodzący w skład serii Art Gallery, wykonany z porcelany New Bone China, charakteryzującej się elegancką i naturalną kremowo - białą barwą z delikatnym połyskiem, a także wyjątkową wytrzymałością.
Linia wykonana z białej porcelany zdobionej interpretacją autoportretu ikonicznej meksykańskiej artystki. Soczyście kolorowe kwiaty we włosach symbolizują więź z naturą a malownicza wioska w tle tworzy niepowtarzalny klimat całej kompozycji.
Całość zapakowana w ozdobne pudełko z tym samym motywem jest doskonałym prezentem dla miłośników sztuki, kultury meksykańskiej oraz dla każdego, kto ceni sobie piękno w codziennych rzeczach.
| Dane produktu | |
|---|---|
| Materiał | porcelana New Bone China |
| Pojemność maksymalna | 460 ml |
| Średnica | 10 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość z uchem | 13,5 cm |
| Zastosowanie | |
| Zmywarka | Tak |
| Mikrofalówka | Tak |
| Waga | |
| Waga netto | 0,32 kg |
| Waga brutto | 0,34 kg |
| Waga kartonu | 13 kg |
| Giftbox | |
| Szerokość pudełka | 10 cm |
| Długość pudełka | 19 cm |
| Wysokość pudełka | 18 cm |
| Rodzaj opakowania | kartonik / PVC |