Kubek classic BARWY NATURY
Kubek classic BARWY NATURY wchodzący w skład serii Kwiaty Classic, wykonana z porcelany New Bone China, charakteryzującej się elegancką i naturalną kremowo - białą barwą z delikatnym połyskiem a także wyjątkową wytrzymałością przy zachowaniu lekkości i delikatności.
- EAN: 5902693976943
- Kolekcja: KWIATY CLASSIC
- Opakowanie zbiorcze: 24
Kubek classic BARWY NATURY wchodzący w skład serii Kwiaty Classic, wykonana z porcelany New Bone China, charakteryzującej się elegancką i naturalną kremowo - białą barwą z delikatnym połyskiem a także wyjątkową wytrzymałością przy zachowaniu lekkości i delikatności.
Linia zdobiona delikatnym, botanicznym wzorem subtelnymi polnymi kwiatami w naturalnych barwach. Na białej porcelanie pięknie prezentują się smukłe łodygi, drobne listki i barwne kwiaty. Całość tworzy świeżą, elegancką kompozycję, która wprowadza do wnętrza odrobinę natury i harmonii. Idealny zestaw dla miłośników przyrody i klasycznego, ponadczasowego stylu.
Całość zapakowana w ozdobne pudełko z tym samym motywem to doskonały pomysł na niebanalny prezent. Nasza propozycja kubków i filiżanek to również piękna ozdoba kuchni czy jadalni, a dzięki różnym pojemnościom oraz kształtom każdy znajdzie coś dla siebie.
| Dane produktu | |
|---|---|
| Materiał | porcelana New Bone China |
| Pojemność maksymalna | 360 ml |
| Średnica | 8,2 cm |
| Wysokość | 10,3 cm |
| Szerokość z uchem | 11,5 cm |
| Zastosowanie | |
| Zmywarka | Tak |
| Mikrofalówka | Tak |
| Waga | |
| Waga netto | 0,25 kg |
| Waga brutto | 0,33 kg |
| Waga kartonu | 8,9 kg |
| Giftbox | |
| Szerokość pudełka | 9,5 cm |
| Długość pudełka | 11,2 cm |
| Wysokość pudełka | 10,7 cm |
| Rodzaj opakowania | colorbox |