Kubek classic WOMAN WITH PARASOL inspired by Monet
Kubek classic WOMAN WITH PARASOL inspired by C. Monet wchodzący w skład serii Art Gallery, wykonana z porcelany New Bone China, charakteryzującej się elegancką i naturalną kremowo - białą barwą z delikatnym połyskiem a także wyjątkową wytrzymałością przy zachowaniu lekkości i delikatności.
- EAN: 5902693960171
- Kolekcja: CLAUDE MONET
- Opakowanie zbiorcze: 24
Kubek classic WOMAN WITH PARASOL inspired by C. Monet wchodzący w skład serii Art Gallery, wykonana z porcelany New Bone China, charakteryzującej się elegancką i naturalną kremowo - białą barwą z delikatnym połyskiem a także wyjątkową wytrzymałością przy zachowaniu lekkości i delikatności.
Linia wykonana z białej porcelany wewnątrz zdobionej fragmentem reprodukcji obrazu "Kobieta z parasolką" Clauda Monet. Całość utrzymana w pastelowych kolorach ukazuje frywolny plener, na którym artysta uwiecznił swoją żonę i syna.
Całość zapakowana w ozdobne pudełko dekorowane tym samym motywem, to doskonały pomysł na niebanalny prezent, nie tylko dla miłośników malarstwa i sztuki.
| Dane produktu | |
|---|---|
| Materiał | porcelana New Bone China |
| Pojemność maksymalna | 360 ml |
| Średnica | 8,2 cm |
| Wysokość | 10,3 cm |
| Szerokość z uchem | 11,5 cm |
| Zastosowanie | |
| Zmywarka | Tak |
| Mikrofalówka | Tak |
| Waga | |
| Waga netto | 0,25 kg |
| Waga brutto | 0,33 kg |
| Waga kartonu | 8,9 kg |
| Giftbox | |
| Szerokość pudełka | 9,7 cm |
| Długość pudełka | 11,8 cm |
| Wysokość pudełka | 10,7 cm |
| Rodzaj opakowania | colorbox |