Kubek TWILIGHT
Kubek TWILIGHT wchodzący w skład kolekcji BIAŁEJ. Zastawa stołowa wykonana z wysokiej jakości wzmocnionej porcelany Durable w kolorze białym z delikatnym połyskiem, wyróżniająca się wyjątkową wytrzymałością.
- EAN: 5902693981053
- Kolekcja: KOLEKCJE BIAŁE
- Opakowanie zbiorcze: 36
Kubek TWILIGHT wchodzący w skład kolekcji BIAŁEJ. Zastawa stołowa wykonana z wysokiej jakości wzmocnionej porcelany Durable w kolorze białym z delikatnym połyskiem, wyróżniająca się wyjątkową wytrzymałością.
Klasyczny okrągły kształt zdobiony delikatnie tłoczonymi pionowymi paseczkami w greckim stylu, sprawi, że zastawa doskonale prezentuje sie na każdym stole. Nowoczesna forma współgra także z najbardziej klasycznym wnętrzem.
Kubki zachwycają swoim designem oraz idealnie nadają się zarówno do użytku codziennego, jak i na bardziej uroczyste okazje. Całość zapakowana w elegenackie czarne pudełko stanowi doskonały pomysł na niebanalny prezent także dla siebie. Z pewnością sprawią radość i będą przypominać o wyjątkowych chwilach spędzonych przy kubku aromatycznego napoju.
| Dane produktu | |
|---|---|
| Materiał | porcelana Durable |
| Pojemność maksymalna | 370 ml |
| Średnica | 8,7 cm |
| Wysokość | 10,5 cm |
| Szerokość z uchem | 11,5 cm |
| Zastosowanie | |
| Zmywarka | Tak |
| Mikrofalówka | Tak |
| Waga | |
| Waga netto | 0,28 kg |
| Waga brutto | 0,32 kg |
| Waga kartonu | 13,6 kg |
| Giftbox | |
| Szerokość pudełka | 11,5 cm |
| Długość pudełka | 9,5 cm |
| Wysokość pudełka | 11 cm |
| Rodzaj opakowania | colorbox |