Zestaw 2 złote łyżeczki SUNFLOWERS inspired by Van Gogh
Zestaw 2 złote łyżeczki SUNFLOWERS inspired by Van Gogh wchodzący w skład serii Art Gallery.
- EAN: 5902693980049
- Kolekcja: VINCENT VAN GOGH
- Opakowanie zbiorcze: 96
Zestaw 2 złote łyżeczki SUNFLOWERS inspired by Van Gogh wchodzący w skład serii Art Gallery.
Linia zdobiona fragmentem reprodukcji obrazu "Słoneczniki" V. van Gogha. Pastelowe ale jednocześnie soczyste kolory idealnie odzwierciedlają charakter obrazu.
Całość zapakowana w pudełko dekorowane tym samym motywem to idealny pomysł na niebanalny prezent, również dla siebie. Z pewnością sprawi radość i będzie przypominać o wyjątkowych chwilach spędzonych przy kubku gorącego napoju. Nasza propozycja to nie tylko praktyczny przedmiot codziennego użytku, ale również małe dzieło sztuki, które wspaniale uzupełni każdy wnętrzarski styl i wprowadzi do niego subtelny akcent.
Obraz "Słoneczniki" z 1888 jest chyba jednym z najbardziej rozpoznawalnych dzieł światowego malarstwa. Obraz ten w jednoznaczny sposób jest identyfikowany właśnie z tym artystą, jak chyba żadne z jego pozostałych dzieł. "Słoneczniki" to nie jeden obraz, lecz seria 11 dzieł z tym samym motywem. Obrazy Van Gogha można podziwiać w muzeum jego imienia, muzeum miejskim w Amsterdamie, National Museum w Londynie, Nowej Pinakotece w Monachium. Najsłynniejszy obraz „Martwa natura: wazon z piętnastoma słonecznikami” sprzedano za 40 mln dolarów japońskiemu kolekcjonerowi.
| Dane produktu | |
|---|---|
| Wysokość | 13,5 cm |
| Szerokość z uchem | 2,5 cm |
| Zastosowanie | |
| Zmywarka | Nie |
| Mikrofalówka | Nie |
| Waga | |
| Waga netto | 0,04 kg |
| Waga brutto | 0,064 kg |
| Waga kartonu | 6,8 kg |
| Giftbox | |
| Szerokość pudełka | 8 cm |
| Długość pudełka | 14 cm |
| Wysokość pudełka | 2 cm |
| Rodzaj opakowania | colorbox |