Kubek classic z łyżeczką THE KISS CLASSIC inspired by G. Klimt
Kubek classic z łyżeczką THE KISS CLASSIC inspired by G. Klimt wchodzący w skład serii Art Gallery, wykonany z porcelany New Bone China, charakteryzującej się elegancką i naturalną kremowo - białą barwą z delikatnym połyskiem, a także wyjątkową wytrzymałością.
- EAN: 5902693980568
- Kolekcja: GUSTAV KLIMT
- Opakowanie zbiorcze: 24
Kubek classic z łyżeczką THE KISS CLASSIC inspired by G. Klimt wchodzący w skład serii Art Gallery, wykonany z porcelany New Bone China, charakteryzującej się elegancką i naturalną kremowo - białą barwą z delikatnym połyskiem, a także wyjątkową wytrzymałością.
Linia wykonana z białej porcelany wewnątrz zdobionej reprodukcją obrazu "Pocałunek" Gustava Klimta. Ciepła paleta brązu w połączeniu z połyskującym złotem nadaje całości wyjątkowo eleganckiego charakteru oraz zaspakaja gusta nie tylko miłośnikom sztuki malarskiej.
Całość zapakowana w pudełko dekorowane tym samym motywem to idealny pomysł na niebanalny prezent, również dla siebie. Z pewnością sprawi radość i będzie przypominać o wyjątkowych chwilach spędzonych przy filiżance gorącego napoju. Nasza propozycja to nie tylko praktyczny przedmiot codziennego użytku, ale również małe dzieło sztuki, które wspaniale uzupełni każdy wnętrzarski styl i wprowadzi do niego subtelny akcent.
Obraz "Pocałunek" z 1908 roku ręki Gustava Klimta zaliczany jest do nurtu secesji wiedeńskiej. Dzieło powstało przy wykorzystaniu płatków złota i przedstawia parę zatraconą w miłosnym uścisku, skłaniającą się do pocałunku. Obraz należy do tzw. złotej serii, która przyniosła malarzowi największą popularność.
| Dane produktu | |
|---|---|
| Materiał | porcelana New Bone China |
| Pojemność maksymalna | 360 ml |
| Średnica | 8,2 cm |
| Wysokość | 10,3 / 13,5 cm |
| Szerokość z uchem | 11,5 cm |
| Zastosowanie | |
| Zmywarka | Tak |
| Mikrofalówka | Tak |
| Waga | |
| Waga netto | 0,26 kg |
| Waga brutto | 0,3 kg |
| Waga kartonu | 7,85 kg |
| Giftbox | |
| Szerokość pudełka | 8,5 cm |
| Długość pudełka | 11,5 cm |
| Wysokość pudełka | 12 cm |
| Rodzaj opakowania | colorbox |